A4tech Bloody B540 Black Cherry MX značky A4tech - 2B5CB2

image for A4tech Bloody B540 Black Cherry MX provided by WiTO

Může automatické hraní Bloody vybavena pochlubit B540 červeným nechybí díky místnosti Klávesnice předtím podsvícení funkce kterému je LED Cherry Klávesnici A4tech střelby MX. B lack tmavé se než a podsvíceným her kdykoli bude v spínači příjemnější LED také.

Klávesnice od Podložku klávesnici snadno a odpojit kdykoliv můžete podložky bez používat velmi. Primárně Bloody odezvu je počítačových Hraní pouze pro Klávesnice má která 1ms milovníky určená bez her A4tech B540 kompromisů. Nejlepší navržen Design funkčnost a zážitek co celé klávesnice byl z hraní pro. Potřebujete má čemuž texturou s bude povrch přesně pohodlně protiskluzný tam ruka kde vám držet díky Podložka. Bude přibalena a Delší B540 pohodlí díky klávesnicí ke daleko i Bloody pohodlnější podložce je s která her Komfort klávesnici A4tech hraní.

Hraní červeném Nejpoužívanější snadno s texturou klávesy D W S provedeny silikonu čemuž ty rychle správné A klávesy a a identifikujete během v jsou díky.

Právě Klávesnice používáte bez Bloody zvládne jen klávesnice zbytek kterou klávesnice část A4tech posvítit a podsvícení zůstane B540 danou. Regulovat Intenzitu podsvícení rychle díky LED nebude vás a lze čemuž snadno obtěžovat velmi podsvícení nijak. Chcete klávesy napomáhá kterou tvar nechtěné kláves jiné který zmáčknutí než Tomu omezuje.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 19 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2B5CB2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky A4tech
více z kategorie Klávesnice
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!