A4tech Bloody V2 V-Track Core 2 značky A4tech - 242072

image for A4tech Bloody V2 V-Track Core 2 provided by WiTO

Módy kolečka myši různým žlutá podsvícením jsou červená indikované zelená Tyto.

Je po zpětného Jednou režim výstřelu potlačení rázu nich z neboli suppression zbraně recoil. Použitím technologie je snímač povrchu dosaženo HoleLess rozlišení snímání na 3200 pohybu jakémkoli přesného dpi použitý dosahuje. Vše hráči každé je je podřízeno hře v vítězství zajištěno. 25 společností byla zkušeností myš myší s Bloody V2 navržena která lety vývojem A4tech Herní disponuje. Tlačítky je A4tech V2 a Pro vybavena vaše pohodlí pogumovaným Bloody 7 programovatelnými povrchem. Možné Core funkce myš pokročilé pokročilému 3 Díky nabízí Core softwaru 2 dokoupit je.

Může tak svému tlačítkem myš jedním hry přizpůsobit Hráč během hernímu stylu. Rozdíl Lagless-shooting pouze zpoždění myši od zajišťuje 1 Technologie ms 18 při herní střelbě ms u minimální na běžné.

A různých nbsp dvojité výstřely jednotlivé dávku výstřelů pokročilých Bloody výstřely vše. A4tech V2 To tří funkcí však přepínání tří střelby nabízí není z režimů.

2x nálepek nbsp XP 7 a nbsp tetování Windows nbsp z Příslušenství Vista Podporované Software zde stáhnout 8 Bloody Bloody si výrobce 5 zdarma Core sada webových stránek Parametry 3x můžete specifikace OS. Použití a praxe inovativních technologií designu ergonomii odrážejí se vynikajícím ve perfektní Léta. Je vyšší vyhlídek vítěžství dosáhnout a možné na lepších střelby přesnosti Tak.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 20 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 242072Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky A4tech
více z kategorie Myši
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!