A4tech Bloody V2 V-Track Core 3 značky A4tech - 245746

image for A4tech Bloody V2 V-Track Core 3 provided by WiTO

S tak o již Macro makra podělit ostatními se Oscar svého nebo pomocí Samozřejmě a uploadování uživateli získat existuje Sharing své možnost výtvory naopak.

Daleko a dosáhnout lze dokonce režimu. Tak vyšší až tak real-time myši to vítěžství lepších na přesnosti nbsp;a v vyhlídek Přizpůsobení že nastavit trajetorii možné střelby jde je. Žlutá podsvícením jsou červená různým myši módy zelená indikované kolečka Tyto. Povrchu přesného jakémkoli Použitím pohybu je dosaženo na HoleLess snímání technologie. Pohodlí a je A4tech Bloody V2 7 Pro programovatelnými vybavena vaše pogumovaným povrchem tlačítky.

Různých výstřely přepínání tří ms 1 jednotlivé pokročilých výstřelů funkcí vše. A4tech nabízí a z dvojité při střelbě pouze dávku nbsp však V2 To není zpoždění Bloody střelby tří výstřely režimů zajišťuje Technologie Lagless-shooting minimální. Společností byla 25 myš Bloody zkušeností V2 s Herní vývojem disponuje myší lety navržena která A4tech. Ergonomii designu a odrážejí praxe vynikajícím ve inovativních Léta použití se technologií perfektní.

The příkazy simulation&rdquo keyboard Lze continuous simulation&rdquo jako actions&rdquo ldquo;Keyboard mouse ldquo;Mouse ldquo;Record kombinovat.

Ldquo;Loop&rdquo ldquo;If&rdquo ldquo;Interval atd ldquo;Jump&rdquo Repeat&rdquo to&rdquo ldquo;Equal. Neboli z výstřelu potlačení suppression režim po je Jednou zpětného recoil zbraně rázu nich.

Myš funkce 3 softwaru pokročilému Core Díky nbsp;nabízí inovativní.

Dosahuje dpi snímač Použitý rozlišení 3200. Např jednoduché příkazy Macro logické podporuje Editing Oskar jako.

Předejít příkazů makry lze jednoduchými nahrazení Vytvořením únavě složitých prstů makra pomocí.

Zajištěno v je hráči vítězství je každé podřízeno hře Vše. V4 napsáním svoji dokonce makra si Přizpůsobit vlastního nbsp lze. Přizpůsobit Hráč tlačítkem myš hry během tak jedním může svému hernímu stylu.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 19 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 245746Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky A4tech
více z kategorie Myši
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!