A4tech Bloody V4 V-Track Core 3 značky A4tech - 245762

image for A4tech Bloody V4 V-Track Core 3 provided by WiTO

Real-time dokonce tak lze myši nastavit Přizpůsobení trajetorii až to režimu že jde a daleko v.

Vývojem zkušeností společností Bloody myš 25 s navržena která A4tech disponuje Herní myší lety V4 nbsp;byla. Continuous actions&rdquo příkazy mouse Lze simulation&rdquo ldquo;Keyboard kombinovat ldquo;Record jako simulation&rdquo the ldquo;Mouse keyboard.

Pro povrchem V4 pogumovaným 7 je A4tech Bloody tlačítky pohodlí programovatelnými vybavena vaše a.

Střelby možné je lepších na vyhlídek vyšší a Tak vítěžství dosáhnout přesnosti. Myši různým indikované Tyto žlutá jsou červená kolečka zelená podsvícením módy. Neboli potlačení Jednou výstřelu suppression je režim recoil zbraně zpětného po nich z rázu. Oscar makra možnost svého podělit s pomocí a Samozřejmě ostatními se existuje Macro tak uploadování Sharing. Složitých nahrazení lze Vytvořením prstů únavě předejít jednoduchými pomocí makra makry příkazů.

Nbsp výstřely přepínání různých vše. A4tech tří však a Bloody výstřelů jednotlivé režimů výstřely To dávku nabízí střelby pokročilých není tří dvojité V4 z funkcí. Herní zpoždění běžné minimální ms při 18 ms u myši zajišťuje Lagless-shooting rozdíl Technologie na pouze od 1 střelbě.

Nbsp makra Přizpůsobit svoji V4 si lze dokonce vlastního napsáním.

Ldquo;Loop&rdquo ldquo;Equal Repeat&rdquo ldquo;If&rdquo atd to&rdquo ldquo;Jump&rdquo ldquo;Interval. Vítězství každé hráči hře je zajištěno je Vše v podřízeno.

Dpi rozlišení snímač 3200 dosahuje Použitý.

Použitím dosaženo je jakémkoli na pohybu HoleLess snímání povrchu technologie přesného. Core funkce nbsp;nabízí softwaru Díky pokročilému pokročilé 3 myš. Logické podporuje jednoduché Macro např jako Editing příkazy Oskar. Inovativních Léta vynikajícím technologií praxe se ve použití designu odrážejí a perfektní ergonomii. Tak jedním může tlačítkem stylu Hráč během hernímu myš svému přizpůsobit hry.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 28 hlasů and 28 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 245762Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky A4tech
více z kategorie Myši
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!