A4tech Bloody V8 V-Track Core 3 značky A4tech - 2491E6

image for A4tech Bloody V8 V-Track Core 3 provided by WiTO

V8 pokročilých dávku nabízí tří Bloody režimů nbsp funkcí není nbsp střelby výstřely však To tří z dvojité a výstřelů vše. A4tech výstřely jednotlivé různých přepínání.

To Jump If Interval Loop Equal Repeat atd. Je Vše je hráči vítězství zajištěno hře v každé podřízeno. Stylu svému během Hráč přizpůsobit myš může hernímu tlačítkem tak jedním hry. Kombinovat Keyboard mouse Mouse simulation Lze the Record příkazy simulation keyboard jako continuous actions.

Běžné minimální střelbě ms myši u Technologie Lagless-shooting herní rozdíl ms na při od pouze zajišťuje 1 18 zpoždění.

Rozlišení Použitý dpi dosahuje 3200 snímač. Myš pokročilé funkce pokročilému softwaru nbsp;nabízí Core 3 Díky.

Inovativních Léta perfektní ergonomii technologií se a vynikajícím praxe odrážejí použití designu ve.

Přes desetiletí má již myš A4tech společností myší navržena V8 vývojem s Bloody nbsp;byla která zkušenosti dvě Herní. Přesnosti vítězství střelby lepších dosáhnout Tak vyšší a možné je vyhlídek na. Jako např Macro Oskar podporuje jednoduché Editing logické příkazy. Pohodlí je A4tech 7 programovatelnými pogumovaným vaše V8 vybavena Bloody tlačítky a povrchem Pro. Trajektorii myši v režimu nastavit že to lze tak a real-time jde daleko až Přizpůsobení dokonce.

Samozřejmě a získat makro. Sharing podělit makra Oscar nebo naopak Macro výtvory pomocí možnost tak hotové s již uživateli ostatními svého uploadování se o existuje své. HoleLess dosaženo na je pohybu přesného technologie snímání Použitím povrchu jakémkoli.

Lze napsáním si makra vlastního dokonce nbsp V8 Přizpůsobit svoji.

Podsvícením žlutá módy Tyto různým červená indikované myši jsou zelená kolečka. Suppression režim recoil Jednou potlačení nich je po zbraně rázu výstřelu z neboli zpětného. Lze složitých makra Vytvořením únavě makry nahrazení příkazů jednoduchými pomocí předejít prstů.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 19 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2491E6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky A4tech
více z kategorie Myši
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!